Kde se dá zpívat

Ohodnoťte klub

–      Karaoke boxy – tato forma karaoke je rozšířená hlavně v Asii, ale i u nás se najde několik podniků provozujících karaoke boxy. O co vlastně jde? Ne každý je takový showman, aby si stoupnul před celý klub nebo bar a začal tam zpívat. Proto není nic jednoduššího než vzít pár svých přátel a pronajmout si místnost vybavenou vším potřebným pro karaoke, kde si budete moci zazpívat. Kapacita takových salónků bývá třeba pro 10 lidí nebo bývají i větší pro 25 lidí. Pronájem většinou vyjde na několik stovek na hodinu, ale když se to rozpočítá mezi jednotlivé účastníky, tak se to dá. Jeden takový klub uvádíme i v záložce KAM NA KARAOKE – tam se dozvíte přesnější info.

–       Karaoke kluby a bary – u nás se tato forma karaoke bezpochyby těší největší oblibě. Jenže jak už jsem psal výš, tak ne každý má tu odvahu si stoupnout před celý klub lidí a zpívat. Většinou to vyřeší nějaký ten alkohol na kuráž, ale pozor, aby ho nebylo zase moc, to by vás pak karaoke DJ nemusel pustit k mikrofonu. Na takové akci účastníci asi nejvíc ocení kvalitu zvuku, protože většina takových klubů má pro DJ vybavení jako je mixážní pult a spoustu dalšího technického vybavení.

–       Jukebox – i tady se dá mluvit o dalším nej v karaoke zábavě, a to o nejrozšířenější formě karaoke u nás. Najdete ho totiž v mnohých klubech a jejich součástí bývá většinou i karaoke. „V čem je tedy problém, že to není zároveň i nejoblíbenější forma karaoke“ říkáte si asi. Já vám to povím. Jde o to, že mikrofon připojený k jukeboxu už se nedá nijak líp nazvučit. Zažil jsem sice i kluby, kde se to podařilo částečně zachránit kvalitními repráky, ale to byl opravdu jen jeden klub z mnoha. Budu rád když se podělíte i o své osobní zkušenosti s jukeboxy.

–       Doma – tak tohle asi praktikuje každý, kdo aspoň trochu holduje muzice a zpívání. Jak je obecně známo, tak většina lidí zpívá ideálně když jsou doma sami a využívají hlavně koupelnu kvůli lepší akustice. Nebo je pak druhá možnost, a to sejít se ve více lidech nebo v rodinném kruhu a zazpívat si buď jen tak bez mikrofonů nebo použít nějakou tu domácí soupravu pro karaoke.

–       Živá kapela – myslím, že není potřeba upřesňovat. Občas se naskytne akce, kdy je možnost si zazpívat s kapelou karaoke, ale je to dost zřídka. Já osobně vím o jednom klubu, kde to takhle funguje a pořádá se tam pravidelné karaoke akce. Víc info tedy v záložce KAM NA KARAOKE.

Leave a Reply