MONOPOLY

Ohodnoťte klub

MONOPOLY

web není
adresa Jeronýmova 6, Praha 3
dopravní dostupnost nedaleko tram Husinecká nebo bus U památníku
kdy se koná karaoke Karaoke od 20.30 do 24 hod
kapacita cca 25 míst v místnosti s hudební produkcí. Ve většině případů nebývá kapacita klubu naplněna.
rezervace není nutná
typ podniku klub, hospoda
náplň večera celý večer je věnován pouze zpívání karaoke
personál obsluha na baru (bar se nachází v přízemí, zatímco karaoke se koná o patro níž)
karaoke výběr několik tisíc anglických, cca 300 českých k doptání u KJ
doplňování aktuálních karaoke novinek do seznamů nové písně k doptání u KJ
doplňující info když jsme navštívili toto karaoke naposledy, tak prvních 10 zpěváků večera obdrželo panáka na baru

Monopoly (patří do skupiny Žižkov karaoke)
V pondělí můžete taky zavítat do baru Monopoly, který se nachází na Žižkově, nedaleko autobusové stanice U Památníku. Hned za vstupem se nechází bar, kde si můžete objednat něco k pití. Pokud se vám zachce zajít na karaoke, tak vám nezbyde než se vydat o patro níž. Většina účastníků včetně KJ je anglicky hovořících, takže není na škodu aspoň základní znalost tohoto jazyka, ale trochu rozumí i česky. Míst k sezení není zrovna moc, když jsme tam byli naposledy před prázdninama, tak nebyl problém urvat nějaký to místo k sezení, o prázdninách nevim jak to tam může vypadat. Karaoke oficiálně začíná ve 20 hodin, ale po pár návštěvách tady jsme vypozorovali, že většinou akce dřív jak ve 20.30 nezačne. Co říct k večeru samotnému? Jestli toužíte po pravém a nefalšovaném karaoke, tak tady jste na správné adrese. Nechci říct, že by tu byli tak hrozní zpěváci, ale na účastnících Žižkov karaoke akcí je vidět, že se zpíváním opravdu baví a na nic si nehrajou. Co se týká zvuku, tak ten není zrovna na vysoké úrovni, pokud jsem správně zpozoroval, tak KJ při akcích používá něco na způsob domácí karaoke sady, ale tak pro tu zábavu to stačí.

One Response to MONOPOLY

 1. Teny says:

  Ahoj Majlou, ráda bych přidala malý update.
  Bar Monopoly je velmi dynamický klub, kterému velmi záleží na pondělních karaoke večerech. Jsem tedy velmi ráda, že vybavení se každý týden rozrůstá o nové kousky. Máme k dispozici zbrusunovou obrazovku s běžícími lyrics pro celou místnost, nový mixer a kabely a také nový sound system. V místnosti samotné je nově vymalováno přibyl i nějaký ten nový gauč, stroboskop..
  Co se týče začátků akcí. V sedm vždy žačínáme připravovat vybavení, tak aby v osm bylo možné začít – pro kohokoliv tedy, kdo má chuť přijít a začít už v osm jsme připraveni a velmi vítáme. Obvykle ovšem čekáme na alespoň 2 zpěváky, aby mělo smysl začít.
  A na závěr – každé pondělí jsem k dispozici jako KJ a i česky hovořícím rozumím vcelku obstojně 😉 obvykle je karaoke plné cestovatelů, studentů a expatů, takže angličtina, jak řikáš, určitě výhodou.
  Rádi tě zas s Janou brzo uvidíme. Přijďte to k nám rozbalit!

Leave a Reply