FRIENDS

Ohodnoťte klub

FRIENDS

web http://www.friendsclub.cz
adresa Bartolomějská 11, Praha 1
dopravní dostupnost nedaleko metra a tram Národní třída
kdy se koná karaoke Karaoke od 22.30 do 4 hod
kapacita cca 50 míst k sezení. Zdejší podnik navštěvuje velké množství lidí, takže si ve větším počtu lidí bez rezervace jen těžko sednete.
rezervace nutná pokud si chcete sednout (+420 226 211 920 – po 18 hod každý den)
typ podniku gay klub, bar
náplň večera večer je věnován zpívání karaoke, během večera je vloženo několik písní k tanci a poslechu (1-2 bloky po cca 15 min)
personál obsluha na baru
karaoke výběr několik tisíc anglických a několik set českých
doplňování aktuálních karaoke novinek do seznamů ano

Friends
Klub se nachází jenom kousek od metra Národní třída – teda teď vlastně spíš tram když metro jaksi není v provozu. Karaoke tu má fakt dlouhou tradici, byl to vlastně můj první karaoke klub, kterej jsem kdy navštívil – a to už bude strašně moc let. Samotný klub je situován do sklepních prostor, takže se tam dá dostat jedině po schodech. Karaoke se tu těší velké oblibě, takže je dost pravděpodobný, že kdo nedorazí včas nebo si nerezervuje stůl, tak si nesedne. Karaoke tu má začínat ve 22 hodin, ale než se sejde dost objednávek, tak se většinou nezačne před 22.30. Pokud toužíte po pořádný show a početném publiku, tak tohle je to pravý místo pro vás. Ale zase je potřeba na druhou stranu potřeba počítat s tím, že si moc nezazpíváte. Nudou tu však neumřete, chodí sem fakt dost kvalitních zpěváků, takže se dá bavit i posloucháním výkonů ostatních účinkujících. Z poslední návštěvy si pamatuju, že se v průběhu karaoke losovala tombola a kdo byl vylosovanej, tak dostal buď nějakýho panáka nebo drink na baru – nevím jestli to ještě stále funguje. No a nakonec něco málo ke zvuku. Tam bych to viděl na takovej průměr, naurazí ani nepotěší.

Leave a Reply